Wypożyczalnia odkurzaczy piorących

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Ciężkie zabrudzenia na różnego rodzaju materiałach są trudne do usunięcia. Tradycyjne metody ręcznego mycia okazują się nierzadko niewystarczające i wymagają czasu.

Z pomocą przychodzą niezwykle skuteczne i łatwe w obsłudze odkurzacze piorące.

W ostatnich latach pojawia się coraz więcej odkurzaczy piorących, których obsługa nie nastręcza problemów użytkownikom, którzy nigdy samodzielnie nie korzystali z takich urządzeń .

Nie trzeba ich kupować, w przypadku pojawienia się trudnych zanieczyszczeń, których musimy się pozbyć (np. z dywanu czy tapicerki), z pomocą przychodzi wypożyczalnia odkurzaczy piorących.

Poniżej lista firm, gdzie wynajmiesz taki odkurzacz w przystępnej cenie.

Green-Time

Adres: Piłsudskiego 21, 86-300 Grudziądz

E-mail: biuro@green-time.pl

Telefon: 606494222

Opis

Działamy od 2015 roku.Siedziba firmy jest w ścisłym centrum Grudziądza. Zostaw u nas samochód, na czas prania tapicerki, załatw swoje sprawy i wróć po czysty samochód. Działamy również na polu wypożyczenia odkurzaczy piorących..

Greenrental

Adres: Nad Jarem 4, 10-172 Olsztyn

E-mail: biuro@greenrental.pl

Telefon: 48508017831

Opis

Greenrental – profesjonalna wypożyczalnia odkurzaczy piorących z siedzibą w Olsztynie, natomiast sprzęt czyszczący wynajmujemy dla klientów z całej Polski. Firmę reprezentuje Bissell Big Green Deep Cleaning Machine® – marka, która zajmuje się produkowaniem i dystrybucją urządzeń czyszczących już od 1876 roku. Powstanie wypożyczalni Greenrental jest efektem działalności firmy Multi-Matic.pl, która już od ponad dekady zajmuje […]

Czym są odkurzacze piorące?

Odkurzacze piorące - to rozbudowane wersje tradycyjnych urządzeń. Łączą one w sobie funkcję klasycznego odkurzania z jednoczesnym praniem materiału, na którym pracują.

Wyposażone są w dwa mechanizmy.

Pierwszy z nich, wyprowadza pod dużym ciśnieniem wodę zmieszaną z detergentem, która wraz z szamponem do prania uderza z dużą siłą w cząsteczkę brudu powodując jej rozpad i oderwanie się od powierzchni.

Drugi etap pracy, wykonuje turbina ssąca. Odkurzacz zasysa z powrotem wodę z detergentem oraz rozpuszczonym brudem, pozostawiając powierzchnię czystą i suchą.

Wybór odkurzacza piorącego

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących dysponuje różnymi modelami. Ważne są ich parametry, które decydują o przydatności konkretnego urządzenia. Najważniejsza jest siła ciśnienia roboczego oraz moc turbiny ssącej. Im wyższe są te wartości, tym większa sprawność odkurzacza.

Rozmiar zbiorników może mieć również znaczenie. Jeżeli zależy nam na długotrwałym sprzątaniu, warto wybrać model z pojemnymi zbiornikami, co umożliwi pracę bez konieczności ich ciągłego uzupełniania.

Czasami, ważny może być rozmiar odkurzacza. Ma to szczególne znaczenie w wynajmie odkurzaczy, gdzie muszą one być kompaktowe, ponieważ są przewożone z wypożyczalni do domu.

Pojazd ma bowiem ograniczone warunki przestrzenne i może w nich odnaleźć się jedynie kompaktowy, składany sprzęt. W przypadku występowania miejsc trudno dostępnych, zwróćmy uwagę na różnorodność końcówek.