Pranie tapicerki samochodowej

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Wygląd tapicerki samochodowej ma olbrzymie znaczenie dla estetyki pojazdu. Jest ona jednak bardzo podatna na zabrudzenia. Z łatwością przyciąga kurz i zabrudzenia przenoszone z ubrań.

Dodatkowym obciążeniem dla niej staje się przewożenie zwierząt, które pozostawiają sierść i nieprzyjemne zapachy. Samo mycie nie wystarczy.

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej nie należy do najłatwiejszych czynności. Warto tę czynność powierzyć specjalistom, którzy dysponują odpowiednim sprzętem i doświadczeniem.

Poniżej baza firm oferujących pranie tapicerki samochodowej w dobrej cenie.

Green-Time

Adres: Piłsudskiego 21, 86-300 Grudziądz

E-mail: biuro@green-time.pl

Telefon: 606494222

Opis

Działamy od 2015 roku.Siedziba firmy jest w ścisłym centrum Grudziądza. Zostaw u nas samochód, na czas prania tapicerki, załatw swoje sprawy i wróć po czysty samochód. Działamy również na polu wypożyczenia odkurzaczy piorących..

Multi-efekt

Adres: Warszawska 60, 08-100 Siedlce

E-mail: multi-efekt@tlen.pl

Telefon: 256329211

Opis

Firma Multiefekt mieści się w Siedlcach na ul. Warszawskiej 60. Oferujemy usługi w zakresie prania dywanów, mebli tapicerowanych, czyszczenia wnętrz samochodów. Zapewniamy fachowe podejście do każdego problemu i wypranie nawet najtrudniejszych plam.

Pucmistrz

Adres: Trzebiatowska 47c/4, 78-100 Kołobrzeg

E-mail: kontakt@pucmistrz.pl

Telefon: 507545065

Opis

Pucmistrz to mistrz w czyszczeniu i praniu tapicerek i dywanów. W naszej pracy wykorzystujemy markowe środki chemiczne oraz najlepszy sprzęt,który pomaga nam w uzyskiwaniu najlepszych efektów. Dojeżdzamy do klienta. Nasza firma mieści się w Kołobrzegu na ulicy Trzbiatowskiej

aleCzyścimy

Adres: Rzeźniczaka 41C, 65-119 Zielona Góra

E-mail: aleczyscimy@onet.pl

Telefon: 505898846

Opis

Wychodząc naprzeciw zalewającej nas masie źle wykonanych usług prania dywanów i tapicerek, postanowiliśmy stworzyć firmę profesjonalnie piorącą dywany i tapicerkę, jakiej jeszcze nie było w naszym mieście. Analizując sposób czyszczenia, użyte środki i technikę pracy doszliśmy do wniosku, że ktoś w tym regionie powinien zacząć robić to profesjonalnie. Dbamy o to, aby każdy etap wykonany […]

Manufaktura czystości

Adres: Wyspiańskiego 14, 57-300 Kłodzko

E-mail: biuro@manufakturaczystosci.eu

Telefon: 691984510

Opis

Nasza firma powstała w 2016 roku jako efekt wspólnej pasji do sprzątania. Dzięki zdobytym środkom posiadamy w pełni profesjonalny sprzęt oraz środki czystości, dzięki którym możemy Państwu zaoferować kompleksowe sprzątanie biur, firm, domów czy samochodów. Doświadczenie zdobywaliśmy przez całe życie pod okiem najlepszych specjalistek od sprzątania, czyli naszych matek i babć, co sprawia że każda […]

Piątka

Adres: Warszawska 21, 21-500 Biała Podlaska

E-mail: piatka@steamart.pl

Telefon: 608252500

Opis

Nazywam się Tomasz Sołoducha i jestem właścicielem parowej myjni mobilnej, która działa w Białej Podlaskiej. Swoją pracę wykonuje starannie i sumiennie. Działalność mojej firmy opiera się na kilku filarach, z czego najważniejsze to: pranie dywanów pranie kanap pranie mebli tapicerowanych czyszczenie wnętrz samochodów czyszczenie skór sprzątanie domów

Steamsystem

Adres: ul. Koksowa 11 (budynek Elsenu), 42-200 Częstochowa

E-mail: biuro@steamsystem.pl

Telefon: 662697514

Opis

SteamSystem to firma sprzątająca, która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem biur, hali magazynowych i prywantych domów. Działamy w Częstochowie od 7 lat a na koncie mamy dziesiątki zadowolonych klientów. Oprócz sprzątania zajmujemy się także sprzedażą profesjonalnych myjek parowych, które mogą być wykorzystywane do prania kanap, samochodów i mebli tapicerowanych. Serdeczenie zapraszam do współpracy firmy z Częstochowy. […]

Greenrental

Adres: Nad Jarem 4, 10-172 Olsztyn

E-mail: biuro@greenrental.pl

Telefon: 48508017831

Opis

Greenrental – profesjonalna wypożyczalnia odkurzaczy piorących z siedzibą w Olsztynie, natomiast sprzęt czyszczący wynajmujemy dla klientów z całej Polski. Firmę reprezentuje Bissell Big Green Deep Cleaning Machine® – marka, która zajmuje się produkowaniem i dystrybucją urządzeń czyszczących już od 1876 roku. Powstanie wypożyczalni Greenrental jest efektem działalności firmy Multi-Matic.pl, która już od ponad dekady zajmuje […]

Trudności w czyszczeniu tapicerki

Pranie tapicerki samochodowej to czynność, która spotyka się z wieloma trudnościami. Bez względu na to, czy jest ona skórzana czy materiałowa, trzeba zachować szczególną ostrożność, żeby jej nie zniszczyć.

Środki chemiczne i nadmierne szorowanie może przyczynić się do ścierania powierzchni i powstawania przebarwień.

Zwykłe odkurzanie nie da najlepszego efektu. Dodatkową trudność stanowi kłopot z suszeniem tapicerki w przypadku jej uprania. Wymaga to odpowiedniej pogody, by samochód mógł pozostawać z otwartymi drzwiami.

Praca specjalistów

Firmy oferujące pranie tapicerki samochodowej bazują na najbardziej nowoczesnych technologiach sprzątających i nieinwazyjnych metodach czyszczenia.

Profesjonalny sprzęt, taki jak odkurzacze piorące, w bardzo zadowalający sposób pozbywają się zarówno zabrudzeń, jak i kurzu.

Dodatkowym atutem jest fakt, że dobrze wykonana usługa prania, pozostawia tapicerkę w bez plam. Cała bowiem woda wraz z detergentem jest z powrotem zasysana do zbiornika przez silną turbinę ssącą, dzięki czemu nie zachodzi konieczność długotrwałego suszenia.

Bezpieczne detergenty wysokiej jakości nie niszczą tapicerki w autach i nie powodują przebarwień.